اعمال تغییراتی در سایت

امروز پس از گذشت ماه ها، دسته بندی اولیه سایت را تغییر دادم. ساختار اصلی سایت و دسته بندی تقریبا حفظ شده اما بخش هایی را حذف و بخش هایی را در دسته بندی ها دیگر ادغام کردم و بخش گالری سایت را هم به منظور دسترسی آسانتر به ویدیوها، عکس ها و صداها که در سایت قرار میدهم، راه اندازی کردم که به واقع حاصل ادغام بخش های صدای من، گالری مادر، عکاسی من و فیلم-ویدیو بوده است.

%da%af%d8%a7%d9%84%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa

این مدل از تغییرات، دقیقا می تواند مصداق رشــد و پویایی در فرد باشد. آرام آرام به هنگام پیشروی در مسیری، دچار تغییر و تحول شده و نیازمند حذف و اضافه هایی خواهد بود. از سویی دیگر تغییرات اعمال شده را نوعی دسته بندی ذهنی برای آینده و مطالبی که در نظر گرفته ام، میدانم. بسیاری از مواردی که قصد نوشتن در مورد آنها را دارم فعلا در حال پیشنویس سایت قرار گرفته اند که امیدوارم در آینده یک به یک منتشر کنم.

یک تغییر دیگر، قراردادن عکسی از خودم در گوشه سمت چپ سایت بود که فعلا دم دستی ترین عکس را انتخاب کرده ام:

سجاد سلیمانی
سجاد سلیمانی

انتخاب این عکس، به این دلیل هست که فضای اینجا را خیلی رسمی نمی دانم و تلاش کرده ام که هیچگاه جنبه خشک و رسمی نداشته باشد و به زودی عکس هایی دیگر هم از خودم در سایتم منتشر میکنم (بدلیل خروج از شبکه های اجتماعی دوست دارم که عکس ها اینجا ثبت شوند).

فکر میکنم با ادامه نوشتن (آنهم به صورت کاملا با هویت و مشخص) نیاز هست که دقت بیشتری در دسته بندی و برچسب گذاری و سلسله وار بودن مطالب داشته باشم. این روزها به دلیل محدودیت های بسیار شدید زمانی، وقت چنین تمرکز و کاری را ندارم اما در آینده سایت را به شیوه های مختلف بهبود خواهم بخشید.

تلاش میکنم از این پس، روزنوشته ها را به معنای واقعی آن یعنی نوشتن روزانه داشته باشم و به همین دلیل بخش روزنوشته های سایت احتمالا پرنوشته ترین بخش سایت خواهد بود که گاهی مطلبی در حد چند خط هم که شده در آن منتشر خواهم کرد. این تعهد به تمرین نوشتن دارویی معجزه آساست که قبلا (فایده نوشتن و همچنین نوشتن درمانی) کمی پیرامون آن صحبت شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.