درباره من=About me

 

سجاد سلیمانی  هستم.

این سایت، سایت رسمی من بوده اما قطعا نمایشگر همه افکار و اندیشه ها و دغدغه های من نیست. اینجا گاهی وقت می کنم و می نویسم. نوشتن را دوست دارم و توانایی اشتراکِ اندیشه را یکی از مهمترین ویژگی های انسان می دانم. هرچند باور دارم، راه زیادی برای تولیدِ اندیشه ناب و ارزشمند دارم.

کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی خوانده ام. اساتید، افراد و علومی بوده اند که باعث شده اند زندگی بهتری را تجربه کنم، اما این روزها دانشجوی متمم هستم . حدود ۱۵ سال است که وبلاگ نویسی با عناوین مختلف را دارم و چند سالی هست که در این وبسایت مشغولِ نوشتن هستم. مطالعه و یادگیری از اصلی ترین بخش های دائمی زندگی من بوده و هستند و بسیار علاقمندم آموخته هایم را با دیگران به روش های گوناگون به اشتراک بگذارم.

پروژه کاری این روزهای من مدرسه زمان است که موسس و مدیر مدرسه هستم و پروژه آموزشی تخصصی در حوزه زمان را در پیش گرفته ام. باور دارم با همه صحبت ها و درس ها و شنیده هایی که درباره زمان شنیده ایم، ما ایرانیان راهِ درازی در پیش داریم تا به بهره وری در زمان برسیم. پروژه آموزشی «مدرسه زمان» اولین پروژه تخصصی متمرکز در حوزه زمان است که علاوه بر ماهیت زمان و تکنیک های مدیریت زمان تلاش دارد مهارتهای منتهی به مهارت زمان را هم به مخاطبین خود ارائه کند.

در آموزش های مدیریت زمان تلاش دارم علاوه بر تکنیک های رایج برای زمانبندی و استفاده بهتر از زمان به:

  •  مدل ذهنی
  • بحث عادت سازی
  • پرورش و آموزش ذهن و مغز برای منظم شدن
  • سبک زندگی مرتبط با مدیریت زمان
  • و کاربردی ترین روش های موجود برای مدیریت زمان

بپردازم و تکنیک ها و تمرین های آنها را خدمت علاقمندان ارائه کنم. صفحه معرفی من و درباره من، دائما در حال بروزرسانی و تغییر است، چون من هنوز زنده ام و پویا.

همچنین برای اطلاع از دوره های آموزشی مدیریت زمان می توانید این لینک را مشاهده نمایید.

.

برای تماس و ارتباط کلیک کنید

.

.

همچنین میتوانید وبسایت #یادهست (کمپینی برای قدرشناسی از بزرگانی که بین ما هستند) را مشاهده نمایید.